پروژه مسکونی-تجاری مهستان

» شرکت تعاونی مسکن کارکنان اداره کل اخبار خارجی

» شرکت تعاونی مسکن کارکنان شبکه قرآن سیما

سازگار با کروم، فایرفاکس و اپرا

Use Chrome, FireFox, Opera

 
 

 
 

اطلاعیه هیات مدیره تعاونی اخبار خارجی در خصوص وام

کد مطلب : 477

اطلاعیه هیات مدیره تعاونی اخبار خارجی در خصوص وام

1401/01/24

به نام خدا

با سلام و آرزوی قبولی طاعات

به استحضار می رسانیم طبق اطلاع بانک، متأسفانه علیرغم جلسه‌‌ی برگزار شده و امضای صورتجلسه‌ی آن از سوی مدیرعامل و هیأت مدیره‌ی محترم تعاونی شبکه قرآن، مدیران این تعاونی از امضای قراداد مربوط و معرفی نمایندگان خود به بانک خودداری کرده‌اند!

این که چرا به فاصله ای اندک از امضای صورتجلسه، خلاف آن عمل می کنند موجب تعجب است و شایسته‌ی مدیرانی که قرار است پروژه‌ای با این ابعاد را هدایت کنند، نیست اما عجیب‌تر از آن، استدلال‌های سستی است که مطرح می‌شود. این ادعا که تعاونی شبکه قرآن فقط خود را متعهد به پرداخت 55 میلیارد تومان از وام می‌داند و در قبال 40 میلیارد تومان دیگر مسؤولیتی ندارد، هیچ مبنای حقوقی ندارد زیرا 40 میلیارد تومان اول با امضای مدیران این تعاونی اخذ شده و مدیران بعدی‌شان نیز ترهین اسناد تمام 95 میلیارد تومان را به صورت محضری در دفترخانه مهر و امضا کرده اند. افرادی که از طرف تعاونی شبکه قرآن به تواتر تعهدات وام دریافتی را پذیرفته‌اند، منتخبین مجمع و نمایندگان قانونی تعاونی قرآن بوده‌اند.

آیا واقعا انتظار دارند وامی که توسط مدیران تعاونی شبکه قرآن دریافت شده را سایرین از جمله اعضای اخبار خارجی و افراد آزاد بازپرداخت کنند؟!

بدیهی است چنانچه دریاره‌ی نوع هزینه‌کرد آن ابهام دارند، مرجع تشخیص آن محاکم قضایی است و مربوط به شکایت از مدیران خودشان است و ارتباطی با دیگران همچون بانک و سایر اعضا ندارد.

و اگر واقعا چنین نگرشی دارند آیا بهتر نبود در جلسه‌ی فقط 2 روز قبل با صراحت و شجاعت بیان می‌کردند؟!

امضای این صورتجلسه موجی از امیدواری را میان اعضای معتقد به پرداخت دیون ایجاد کرد که مدیران تعاونی قرآن نیز با تعامل در مسیر صحیح حل گره‌های پروژه گام بردارند ولی متأسفانه عدم اجرای مفاد صورتجلسه باعث نگرانی بیشتر ایشان شد. به ویژه این که آیا با این روش‌ها قادر به حل سایر مسائل مهم پروژه خواهند بود؟ امیدواریم همه‌ی مسؤولان و مالکان با دوراندیشی، بهترین تدابیر را در تمام امور پروژه اتخاذ کنند تا منافع حداکثری تمام مالکان تأمین شود.

 

با احترام؛ هیأت مدیره‌ی تعاونی مسکن کارکنان اخبار خارجی (در حال تصفیه) _ 

١٤٠١/٠١/٢٤

 

 

موضوعات مرتبط با این مطلب :

 

اطلاعیه ها