پروژه مسکونی-تجاری مهستان

» شرکت تعاونی مسکن کارکنان اداره کل اخبار خارجی

» شرکت تعاونی مسکن کارکنان شبکه قرآن سیما

سازگار با کروم، فایرفاکس و اپرا

Use Chrome, FireFox, Opera

 
 

 
 

اطلاعیه هیات مدیره تعاونی اخبار خارجی

کد مطلب : 478

اطلاعیه هیات مدیره تعاونی اخبار خارجی

1401/02/14

به نام خدا

با سلام و احترام

به استحضار می‌رسانیم مورخ 1401/02/05 مدیران دو تعاونی در دو جلسه‌ی مستقل به طور جداگانه با شهردار منطقه‌ی 22 شرکت کردند. 

اول این که جای تأسف است تعامل دو هیأت مدیره که روزگاری باعث ساخت پروژه شد، به جایی رسیده که به علت اتخاذ دو رویه متفاوت در یک روز دو جلسه‌ی مستقل برگزار می‌کنند!

دوم این که طی یک هفته گذشته منتظر بودیم تعاونی قرآن گزارش جلسه و نتایج جلسه را اطلاع‌رسانی کنند ولی چنین نشد لذا به آگاهی می‌رسانیم شهردار محترم منطقه موضع واحدی در هر دو جلسه اعلام کرده مبنی بر این که کمیسیون ماده 100 روال مشخص فنی و حقوقی دارد و باید تعاونی ها نیز همان مسیر را طی کنند و اصولا شهردار اختیاری بر اثرگذاری در این روند تعریف شده، ندارد. این موضع قابل پیش‌بینی، تایید مسیری است که طی دو سال گذشته هیأت مدیره‌ی تعاونی اخبار خارجی و هیأت مدیره‌ی وقت شبکه قرآن طی کردند و با واقع‌نگری و علم به این که موضوع دریافت پایانکار، کارزاری فنی و حقوقی است، با استخدام وکیل موفق به نقض حکم اولیه و تجدیدنظر صادر شده از سوی کمیسیون 100 در دیوان عدالت اداری شدند. متأسفانه امروز افرادی بدون توجه به اصول کار، با دلخوش کردن به دریافت پارافی از شهردار محترم تهران معاون اجتماعی شهردار تصور خاتمه یافتن کار را داشتند و در فضای مجازی از آن به عنوان دستاوردی بزرگ یاد می‌کردند! امیدواریم با موضع صریح شهردار در جلسه‌ی اخیر این افراد که طی ماه‌های اخیر مسؤولیت پذیرفته‌اند، متوجه تصورات اشتباه خود شده باشند و با انتخاب روش اصولی مانع از فرصت‌سوزی بیشتر شوند.

هیأت مدیره‌ی تعاونی اخبار خارجی معتقد است همچون گذشته دو هیأت مدیره باید با هدایت وکیل تعاونی که مسلط به امور شهرداری است و سپردن پرونده به وی، موضوع را پیش ببرند.

 

 *_ هیأت مدیره‌ی تعاونی مسکن کارکنان اخبار خارجی (درحال تصفیه)؛ 1401/02/14

 

 

موضوعات مرتبط با این مطلب :

 

اطلاعیه ها