پروژه مسکونی-تجاری مهستان

» شرکت تعاونی مسکن کارکنان اداره کل اخبار خارجی

» شرکت تعاونی مسکن کارکنان شبکه قرآن سیما

سازگار با کروم، فایرفاکس و اپرا

Use Chrome, FireFox, Opera

 
 

 
 

کد مطلب : 487

سومین اطلاعیه مشترک هیئت مدیره شبکه قرآن و هیئت تصفیه اخبار خارجی

سومین اطلاعیه مشترک هیئت مدیره شبکه قرآن و هیئت تصفیه اخبار خارجی

بسمه تعالی

سومین اطلاعیه مشترک هیئت مدیره شبکه قرآن و هیئت تصفیه اخبار خارجی ( شنبه 19 شهریور 1401)

اعضاء و مالکان محترم سلام

در هفته های اخیر شاهد اتفاقاتی در پروژه هستیم که متاسفانه باعث نگرانی اعضاء شده است. در این باره لازم است توضیح دهیم که هیئت مدیره شرکت تعاونی همانگونه که پیش از این اعلام نمود طبق برنامه و راهکار مشخص به اولویتهای پروژه می پردازد و در این روند هیچ کوتاهی نخواهد کرد.

در موضوع بانک آینده هیئت مدیره بنابر وظیفه و در چهارچوب قانون پیش میرود و جلسات و رایزنی ها ادامه دارد. چشم انداز روشن و به نفع مالکان خواهد بود . البته در صورتی که از افراط و تفریط جلوگیری شود. در حال حاضر با دو طیف از مالکان مواجهیم . عده ای میخواهند به هر نحو ممکن اقساط شروع شود و هر قرار داد و تضمینی را حاضرند امضاء کنند. این عده متاسفانه به تبعات این نوع اقدام توجهی ندارند. دسته دوم کسانی هستند که نمی خواهند در این وضعیت بازپرداخت وام شروع شود و آنرا منوط به شرایطی کرده اند که تحقق آن احتمالا زمان نسبتا طولانی می طلبد.

در این میان هیئت مدیره باید با توجه به صرفه و صلاح همه مالکان راهکار قانونی را در پیش بگیرد که کمترین خسارت و بالاترین منفعت را برای اعضاء و مالکان در پی داشته باشد. از این رو جلسات با مدیران محترم بانک و همچنین مشاوره با کارشناسان این حوزه در حال برگزاری است.

در این اوضاع و احوال بهترین کار حفظ آرامش است . بدیهی است در فضای متشنج و کشمکش نمیتوان انتظار داشت هیئت مدیره یا هر مسئول دیگری در بانک یا اداره تعاون راهی درست و منطقی را در پیش بگیرد. در فضای غبار آلود راه اصلی گم میشود و به بیراهه خواهیم رفت.

در پایان به یک نکته اشاره میکنیم . دغدغه هیئت مدیره در این شرایط چند برابر اعضاست زیرا آنها نیز مالکند و نگران واحدشان هستند. ضمنا در جایگاه مدیریت مسئولیتی خطیر بر دوش دارند که همانا جلوگیری از خسارت به اعضاء محترم است. از سوی دیگر مشکلات متعددی در پروژه وجود دارد که یکی از آنها هزینه پایان کار است. در این روزها هیئت مدیره علاوه بر مسئله بانک پیگیر کاهش 37 میلیاردی هزبنه پایان کار است. متاسفانه در مراجعه به شهرداری متوجه شدیم به علت روش غلطی که در چند سال اخیر برای پایان کار طی شده است این مبلغ به حدود 50 میلیارد تومان افزایش یافته است. البته هیئت مدیره تلاش خواهد کرد تا این مبلغ سنگین تا حد امکان کاهش یابد اما به هر حال اینگونه مسائل که متاسفانه کم هم نیست ، دل مشغولی هیئت مدیره را چند برابر میکند.

باز هم امیدواریم با صبوری و آرامش و البته کمک و یاری اعضاء و مالکان محترم شاهد رفع مشکلات پروژه باشیم.

با تشکر

هیئت مدیره شبکه قرآن

و هیئت تصفیه اخبار

 

 

موضوعات مرتبط با این مطلب :

 

اطلاعیه ها


 

 

مطالب مشابه (مطالبی که هم گروه این مطلب هستند یا دارای ارتباط موضوعی هستند) :

 

ADODB.Recordset error '800a0cc1'

Item cannot be found in the collection corresponding to the requested name or ordinal.

/show/show.asp, line 788

آگهی فروش ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پارکینگ مازاد

پنجمین اطلاعیه مشترک هیئت مدیره شبکه قرآن و هیئت تصفیه اخبار

چهارمین اطلاعیه مشترک هیئت مدیره شبکه قرآن و هیئت تصفیه اخبار